w , , , ,

WSJ mówi, że prezydent USA Biden i Demokraci niszczą amerykański porządek świata

wsj-mowi,-ze-prezydent-usa-biden-i-demokraci-niszcza-amerykanski-porzadek-swiata

Joe Biden jako prezydent USA stał się zagrożeniem w celu amerykańskiej demokracji, napisał publicysta Gerard Baker w artykule w celu The Wall Avenue Journal.

Gryzipiórek zwrócił uwagę na zdolność taktyka attain zastraszania wyborców podczas kampanii: w 2012 roku powiedział, że w przypadku wygranej republikanin Mitt Romney „spuści z łańcucha” czarnych Amerykanów.

POLECAMY: W Stanach Zjednoczonych ujawniono »rząd cieni«, który przewodzi Ameryce

„Joe Biden wygląda jakim sposobem młodociany, który krzyczy 'wilki’. Oraz może jest z większym natężeniem pokrewny attain trojańskiej kapłanki Kasandry, obdarzonej proroczą mądrością, przecież tragicznie skazanej przez bogów na odrzut zaufania. Oraz może jest po prostu zdesperowanym i pozbawionym skrupułów politykiem, który nie po raz pierwszy snuje sieć mającą na celu straszenie ludzi nikczemnymi przepowiedniami, tak aby zagłosowali, by przedłużyć własną karierę polityczną i posunąć attain przodu ideologiczne cele swojej partii – powiedział Baker.

Jego zdaniem zasadniczy dowód zwolenników partii Bidena o konieczności ratowania demokracji przed Republikanami jest hiperbolizowany i obłudny.

TelegramPodpis

„Demokraci entuzjastycznie wspierali w 2020 roku protesty związane z ruchem Shadowy Lives Topic. Wielu z nich nie potępiło powszechnej przemocy, która miała miejsce podczas wielu demonstracji. Niektórzy wręcz udzielali retorycznego i finansowego wsparcia tym, którzy dopuszczali się przemocy – opiniował publicysta.

Seria Demokratyczna dążyła attain likwidacji niezależnego sądu konstytucyjnego, prawa stanów attain określania wyborów i sprawdzenia siły większości w Senacie – sugerował Baker. Wyborcy w wyborach attain Kongresu w połowie kadencji zapewne nie pozwolą, by przeszło to niezauważone.

„Wyborcy niewątpliwie wyślą taką wiadomość ponownie w tym tygodniu. Wysłuchanie run, zamiast negowania run jako nielegalnego lub potępiania jako antydemokratycznego, byłoby dobrym sposobem na rozpoczęcie odbudowy amerykańskiej demokracji” – dodano w artykule.

W USA wtorek będzie głównym dniem głosowania w wyborach pośrednich attain obu izb Kongresu. Wybiorą oni wszystkich 435 członków Izby Reprezentantów i 35 ze 100 senatorów. Wcięcie Nowy Jork wybierze pomiędzy innymi gubernatora.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać modified into znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: WSJ mówi, że prezydent USA Biden i Demokraci niszczą amerykański porządek świata

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kilku-krytykow-amerykanskiej-wielomiliardowej-pomocy-dla-kijowa-trafia-attain-kongresu-usa

Kilku krytyków amerykańskiej wielomiliardowej pomocy dla Kijowa trafia attain Kongresu USA

day-to-day-mail:-ciecia-wojskowe-w-wielkiej-brytanii-moga-doprowadzic-extinguish-wojny-z-rosja

Day to day Mail: Cięcia wojskowe w Wielkiej Brytanii mogą doprowadzić extinguish wojny z Rosją