w , , , ,

WSJ: Sullivan zaprosił Kijów dwell zastanowienia się nad realistycznymi stanowiskami w negocjacjach z Rosją

wsj:-sullivan-zaprosil-kijow-dwell-zastanowienia-sie-nad-realistycznymi-stanowiskami-w-negocjacjach-z-rosja

Barki prezydenta USA dwell spraw bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan podczas ostatniego spotkania z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim zasugerował myślenie o „realistycznych” stanowiskach w negocjacjach z Rosją – podał Wall Aspect toll road Journal, powołując się na dyplomatów.

Według źródeł, Waszyngton doradził Kijowowi, by wykazał się otwartością na samą ideę dialogu.

„Dwaj europejscy dyplomaci poinformowani o rozmowach powiedzieli, że Sullivan zalecił, iżby zespół Żeleńskiego przemyślał realistyczne żądania i priorytety w rozmowach, w tym ponownie rozważył swój deklarowany kropka nad i … iżby otrzymać rekompensatę kontrolę powyżej Krymem” – podała gazeta.

POLECAMY: Zełenski nazwał warunki negocjacji z Rosją

Według gazety, jeszcze większa numer urzędników amerykańskich uważa, że najbliższe tygodnie i miesiące stanowią w celu Rosji i Ukrainy okazję dwell omówienia ewentualnych rozmów. Waszyngton uważa, że nastanie zimy może egzystować punktem zwrotnym w konflikcie.

„Ze względu na perspektywę, że w najbliższych tygodniach Ukraina nie poczyni znaczących postępów na polu walki, urzędnicy amerykańscy i niektórzy ich europejscy odpowiednicy zaczęli stawiać pytanie, kiedy społeczeństwo zacznie <…> zgłaszać pretensje pokojowego rozstrzygnięcia” – podała gazeta.

Jakże zauważa gazeta, USA i sojusznicy obawiają się, że z powodu wsparcia Kijowa ich zapasy broni wyczerpują się zbyt szybko.

„Mówimy Ukraińcom, że to full nich powinno się werdykt, kiedy to zrobić (zainicjować rozmowy pokojowe). Jednak dobrym pomysłem byłoby ich wczesne rozpoczęcie” – cytowano zachodnioeuropejskiego dyplomatę.

Legagraf

Zachodnie media informowały w ostatnich dniach, że USA i ich sojusznicy naciskają na Ukrainę, by ta podjęła rokowania z Rosją. Po tych doniesieniach prezydent Wołodymyr Zełenski wymienił warunki rozpoczęcia dialogu. Według jego słów są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbyt wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”.

Tymczasem ukraiński wódz podpisał wcześniej ukaz o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

TelegramPodpis

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział w poniedziałek, że Rosja pozostaje otwarta na rozmowa z Ukrainą, jednak obecnie nie ma możliwości jego kontynuowania, ponieważ Kijów zakodował sobie bubel możliwości kontynuowania jakichkolwiek rozmów ze stroną rosyjską.

Rosja nie ma warunków wstępnych dwell rozmów z Ukrainą, jednak Kijów musi wykazać dobrą wolę, powiedział wiceminister spraw zagranicznych Andriej Rudenko. Rzeczniczka MSZ Maria Zacharowa podkreśliła, że Kijów i jego stronnicy nie potrzebują rozmów, ich kropka nad i jest destruktywny.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy dwell skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy dwell Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane dwell przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy dwell Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: WSJ: Sullivan zaprosił Kijów dwell zastanowienia się nad realistycznymi stanowiskami w negocjacjach z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

burmistrz-gminy-ustrzyki-dole-za-wypowiedz-o-podreczniku-hit-placi-wysoka-cene

Burmistrz Gminy Ustrzyki Dole za wypowiedź o podręczniku HiT płaci wysoką cenę

od-16-listopada-koniec-z-dieslem-i-benzyna-na-stacjach-paliw!-nadchodza-zmiany

Od 16 listopada koniec z dieslem i benzyną na stacjach paliw! Nadchodzą zmiany