w

Współprowadzący program Fox News pyta o problemy z sercem po podaniu dopalacza COVID

John Roberts z Fox News zadał na Twitterze proste pytanie o problemy z sercem po szczepionce COVID, a odpowiedzi napływały tysiącami.

„Pytanie: czy ktoś jeszcze ma bóle w klatce piersiowej po szczepionce?” – napisał na Twitterze współprowadzący Fox News.

Wiele osób potwierdziło, że ma problemy zdrowotne związane ze szczepionką COVID lub że ktoś z ich rodziny cierpiał lub zmarł wkrótce po jej podaniu.

Komentarze są, delikatnie mówiąc, tragiczne.

Przyjaciółka mojej cioci jest na intensywnej terapii z niewydolnością wielu narządów po jej chorobie. Prawie na pewno umrze – napisała Jemie Baeclay

Moja szwagierka dostała Pfizer trzy dni później nie mogła chodzić. Teraz jest w stanie poruszać się o lasce. Ale lekarze powiedzieli jej, że to na 100% zasługa leku wspomagającego. To tylko bardzo rzadki efekt uboczny – napisał Andrew Kraker

Mój szwagier dostał drugi zastrzyk w listopadzie. Miał zawał serca i zmarł 2 dni później – skomentował Michael Wenman

Wielu członków mojej bezpośredniej rodziny ma problemy z sercem po szczepionce i dawce przypominającej. Jednym z nich jest mój 21-letni wnuk. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, niech Bóg Cię błogosławi – skomentowała Cynthia wills

Członek rodziny (56 lat) miał trudności z oddychaniem jeden dzień po pierwszym strzale Phizera. Skończyło się na OIOM ze skrzepami krwi w płucach. Zmarł tydzień później. Kolega (26 lat) miał łagodny udar krótko po podaniu dawki przypominającej (3. strzał). Nigdy go nie miałem i nie ma mowy, żebym go kiedykolwiek wziął – napisała Elize

Przed tym tweetem Roberts był już kilka razy uwikłany w kontrowersje związane z COVID.

Latem ubiegłego roku na antenie promował wśród swoich widzów szczepionki COVID.

Jednak jesienią ubiegłego roku Roberts zmienił ton i zakwestionował skuteczność szczepionek po tym, jak zaszczepiony szczepionką COVID Colon Powell zmarł na COVID.

Roberts spotkał się z ostrą krytyką ze strony przedstawicieli mediów, a nawet eksperta medycznego z Fox News. W końcu usunął swój tweet i zapewnił wszystkich, że jest zwolennikiem szczepień.

„Usunąłem mojego tweeta o tragicznej śmierci Colina Powella, ponieważ wiele osób odebrało go jako antyszczepionkowy. Tak nie było” – powiedział.

„Planuję jak najszybciej poddać się szczepieniu”.

Szybko do przodu do maja 2022 roku, a Roberts przynajmniej żartuje z możliwości, że szczepionka może być związana z bólem w klatce piersiowej i innymi problemami związanymi z sercem. Nie jest jednak jasne, czy oznacza to, że on również doświadczył bólu w klatce piersiowej po szczepieniu.

Wygląda na to, że sytuacja odwraca się nie tylko w przypadku Robertsa.

Jak już wcześniej donosił The Counter Signal, jesienią ubiegłego roku lekarze przyznali, że problemy z sercem wzrosły, ale nie byli pewni, co jest tego przyczyną. Jednak od tego czasu, w ogromnym badaniu przeprowadzonym na 23,1 milionach mieszkańców krajów nordyckich stwierdzono, że szczepienia mRNA prowadzą do zwiększonego ryzyka zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia, zwłaszcza u młodych mężczyzn.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naukowcy twierdzą, że szczepionka AstraZeneca jest powiązana z zespołem Guillain-Barre

McDonald’s ubiega się o rejestrację trzech nowych marek w Rosji