w

Wuhan BioLab przeprowadziło badania nad funkcjami wirusa małpiej ospy

pixabay

Laboratorium biologiczne w Wuhan, które było centrum kontrowersji wokół badań nad zwiększeniem funkcji koronawirusów, wydaje się prowadzić ten sam rodzaj badań nad małpią ospą, aby uczynić ją bardziej śmiertelną dla ludzi, zgodnie z raportem cytującym recenzowane czasopismo Virologica Sinica  który opublikował wyniki laboratorium w lutym.

The National Pulse donosi:

Instytut Wirusologii w Wuhan zebrał genom wirusa ospy małpiej, umożliwiając identyfikację wirusa za pomocą testów PCR, przy użyciu metody, którą badacze oznaczyli jako potencjalnie tworzący „zakaźny patogen”.

Raport kontynuuje:

Badanie zostało po raz pierwszy  opublikowane  w lutym 2022 r., zaledwie kilka miesięcy przed ostatnim międzynarodowym  wybuchem epidemii  ospy małpiej, która, jak się wydaje, dotarła teraz do Stanów Zjednoczonych.

Okazało się, że naukowcy zidentyfikowali część genomu wirusa małpiej ospy, umożliwiając testom PCR identyfikację wirusa, w artykule: „ Efficient Assembly of a Large Fragment of of Monkeypox Virus Genome as a qPCR Template Using Dual-Selection Based Transformation-Associated Recombination ”.

W artykule przyznano, że ta rekombinacja związana z transformacją (TAR) „stosowana w badaniach wirusologicznych może również budzić potencjalne obawy dotyczące bezpieczeństwa, zwłaszcza gdy złożony produkt zawiera pełny zestaw materiału genetycznego, który można odzyskać w zakaźnym patogenie”.

Cały artykuł można przeczytać poniżej:https://www.scribd.com/embeds/575186014/content?start_page=1&view_mode=scroll&access_key=key-1PxiF00zuJ2G1REHidVu

Rewelacje wynikają z sugestii ze źródła w Europejskich Centrach Kontroli Chorób  , że obecny szczep małpiej ospy szybko rozprzestrzeniający się na całym świecie wydaje się być „trzecim szczepem laboratoryjnym o nieznanych cechach i że jest to w jakiś sposób związane z Oskarżenia Moskwy przeciwko amerykańskiej działalności biologicznej na Ukrainie”.

Te informacje, wraz z kilkoma innymi raportami wskazującymi, że ćwiczenia i scenariusze „gry wojennej” WHO i Gates Foundation z udziałem małpiej ospy po raz kolejny podsycą obawy, że epidemia mogła pochodzić z laboratorium biologicznego.

Gdy tylko rozeszły się wieści o pierwszym przypadku ospy małpiej odkrytej w USA, administracja Bidena zamówiła 13 milionów dawek szczepionki , która chroni zarówno przed ospą małp, jak i ospą prawdziwą.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że ​​letnie festiwale i masowe zgromadzenia mogą przyspieszyć rozprzestrzenianie się małpiej ospy , co wskazuje na to, że technokraci zajmujący się zdrowiem mogą ponownie próbować nałożyć ograniczenia w imię powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa.

„Kiedy wkraczamy w sezon letni w regionie europejskim, z masowymi zgromadzeniami, festiwalami i imprezami, obawiam się, że transmisja może przyspieszyć, ponieważ obecnie wykrywane przypadki dotyczą osób angażujących się w aktywność seksualną, a objawy są nieznane wielu, ” powiedział dr Hans Kluge, dyrektor regionalny WHO na Europę.

W ten weekend Belgia stała się pierwszym krajem, który zaczął nakładać środki kwarantanny na wirusa, ponieważ Joe Biden stwierdził również, że zmiany są „niepokojące”.

Sky News poinformował, że „dokładnie to, co napędza największą epidemię w Wielkiej Brytanii, jest tajemnicą”, zwłaszcza że eksperci ds. Zdrowia twierdzili wcześniej, że małpia ospa nie była bardzo przenośna wśród ludzi, a niektórzy spekulowali, że uległa mutacji.

Wirus rozprzestrzenia się również w tym samym czasie, kiedy WHO przygotowuje się do głosowania nad międzynarodowym traktatem pandemicznym i poprawkami do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (2005).

Według krytyków traktat „dałby niewybranej w wyborach WHO większą kontrolę nad krajowymi decyzjami dotyczącymi opieki zdrowotnej w nagłych wypadkach i nowe uprawnienia do przeforsowania paszportów szczepionkowych, globalnego nadzoru i „globalnych skoordynowanych działań”, które dotyczą „dezinformacji” za każdym razem, gdy ogłosi „stan zagrożenia zdrowia”. ”

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska chce, by Ukraina dołączyła do MAE

W Norwegii powiedzieli, że dostarczają broń na Ukrainę nie z własnej woli