w , , , , , , , , ,

Wydali 230 mln szekli na berbeluchę, która „nie odniosła sukcesu”. Winny był Szmul

wydali-230-mln-szekli-na-berbeluche,-ktora-„nie-odniosla-sukcesu”.-winny-byl-szmul

Izrael poniósł duże koszty na stworzenie „szczepionki”, która ostatecznie okazała się nieskuteczna – donosi portal internetowy dziennika „Jerusalem Put up”.

POLECAMY: Tak się robi biznes! Resort zarabia miliony na krwi od honorowych dawców

Na wiosnę 2020 roku, gdy wszystkie kraje dążyły blueprint uzyskania „szczepionek” na COVID-19 wyprodukowanych przez firmę Pfizer, Szmul Szapira, dyrektor Instytutu Biologicznego Ness Ziona, naciskał na premiera Benjamina Netanjahu, aby ten przeznaczył fundusze na szybkie opracowanie izraelskiej szczepionki. Szapira widział w tym okazję blueprint poprawienia pozycji instytutu w obliczu cięć budżetowych i podniesienia jego prestiżu – informuje portal internetowy dziennika „Jerusalem Put up”.

POLECAMY: Firma Pfizer ​​ukrywała urazy i zgony uczestników badań klinicznych „szczepionki” przeciwko COVID-19

Netanjahu zgodził się na prośbę Szapiry i nazwał projekt opracowania izraelskiej szczepionki „BriLife” misją narodową, przeznaczając na ten cel budżet w wysokości około 230 mln szekli (około 280 mln zł). Nakazał również przeprowadzenie natychmiastowych i szybkich badań i prac rozwojowych w celu stworzenia szczepionki.

W grudniu ubiegłego roku, po rezygnacji dyrektora Szapiry, jego następca Szmul Icchaki poinformował, że szczepionka opracowywana przez Instytut Ness Ziona „nie odniosła sukcesu”. Szczepionka była testowana tylko na gryzoniach laboratoryjnych i nie opierała się na technologii mRNA, która była podstawą szczepionek Pfizera i Moderny, lecz na innym modelu, który był promowany przez amerykańskiego giganta farmaceutycznego Merck. Po kilku miesiącach badań Merck zdał sobie sprawę z zakresu wyzwania i wstrzymał swój projekt, a następnie połączył się z firmą Johnson & Johnson – informuje portal.

Lega artis aplikacja

Krytycy zarzucają Szapirowi, że wiedział, że przy skromnym budżecie i zatrudnieniu tylko 80 naukowców nie miał szans na osiągnięcie sukcesu, szczególnie tam, gdzie firma Merck, zatrudniająca dziesiątki tysięcy pracowników, nie odniosła powodzenia. Po niepowodzeniu Szapira zrzucał winę na „przyczyny biurokratyczne” i utrzymywał, że „szczepionki” Pfizera i Moderny nie były tak skuteczne, jak się twierdziło.

Po przeprowadzeniu audytu izraelska instytucja kontrolująca napisała, że projekt BriLife został zakończony przed etapem pozwalającym na próbowanie szczepionki na ludziach. Podano również, że już w 2018 roku audyt ujawnił, że obiekty instytutu były przestarzałe i nie spełniały warunków Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) – informuje „Jerusalem Put up”.

TelegramPodpis

Izraelski instytut Ness Ziona jest silnie strzeżonym ośrodkiem zajmującym się produkcją leków i szczepionek, jak również badaniami związanymi z obroną biologiczną i chemiczną. Jego działalność rozpoczęła się jeszcze przed powstaniem państwa Izrael. Jednakże raport instytucji kontrolnej wykazał, że już w 2018 roku audyt ujawnił, że obiekty instytutu są przestarzałe i nie spełniają warunków Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), co było znane dyrektorowi Szapirze przed rozpoczęciem produkcji szczepionki.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turn into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy blueprint skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości blueprint Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane blueprint przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy blueprint Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Wydali 230 mln szekli na berbeluchę, która „nie odniosła sukcesu”. Winny był Szmul

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bundestag-powiedzial,-ze-niemieckiej-armii-„brakuje-wszystkiego”

Bundestag powiedział, że niemieckiej armii „brakuje wszystkiego”

cena-ropy-brent-ponizej-75-dolarow-za-barylke

Cena ropy Brent poniżej 75 dolarów za baryłkę