w , , , , , ,

Wypadek podczas wymiany koła. Nie żyje jedna osoba

wypadek-podczas-wymiany-kola.-nie-zyje-jedna-osoba

Psy poniżej nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczyny wypadku drogowego z udziałem ciężarówki i mężczyzny zmieniającego kołowrót w aucie, pause którego doszło w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie). W wyniku zdarzenia potrącony 39-latek zginął na miejscu.

Enact wypadku doszło we wtorek rano. Na drodze ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Rawa Mazowiecka Północ i Rawa Mazowiecka Południe (woj. łódzkie) samochód personalny został najechany przez ciężarówkę.

Śmiertelny wypadek na S8. Nie żyje jedna podmiot

Z informacji przekazanych przez pełniący dyżur punkt informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, jedna podmiot zginęła. Dodał, że zaraz po wypadku zablokowano smuga w kierunku Wrocławia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni pasażer osobowej hondy zmieniał koła w aucie, które znajdowało się na pasie awaryjnym. Najprawdopodobniej przejeżdżający w tym samym kierunku samochód ciężarowy, prowadzona przez 48-letniego mężczyznę, potrąciła run.

„W wyniku poniesionych obrażeń 39-latek zmarł na miejscu. Przewodniczący ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu poniżej nadzorem prokuratora trwają czynności wyjaśniające zdarzenie drogowe. Ruch odbywa się płynnie” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.


sc:PAP

Całość możesz przeczytać tutaj: Wypadek podczas wymiany koła. Nie żyje jedna osoba

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

donald-trump:-15-listopada-wyglosze-wielkie-oswiadczenie

Donald Trump: 15 listopada wygłoszę wielkie oświadczenie

ogloszono-ogolnopolski-zakaz-noszenia-broni-11-listopada

Ogłoszono ogólnopolski zakaz noszenia broni 11 listopada