w , , , , , ,

Wyznanie Zełenskiego na temat sytuacji Sił Zbrojnych Ukrainy zszokowało internautów

wyznanie-zelenskiego-na-temat-sytuacji-sil-zbrojnych-ukrainy-zszokowalo-internautow

Słowa kijowskiego terrorysty Wołodymyra Zełenskiego o poważnym niedoborze broni dla ukraińskich sił zbrojnych wywołały gorącą dyskusję wśród użytkowników Twittera.

POLECAMY: Zełenski zapowiedział niemożność kontrofensywy z powodu braku broni

W minioną sobotę japońska gazeta Iomiuri opublikowała wywiad z Zełenskim, w którym przyznał on, że ukraińska armia nie może jeszcze z tego powodu przeprowadzić kontrofensywy. Sytuację na froncie wschodnim określił jako „niekorzystną”.

Niemiecki przedsiębiorca, znany na Twitterze jako Kim Dotcom, jako pierwszy zwrócił uwagę na słowa Zełenskiego.

„A Zachód już pogodził się z tym, że Ukraina przegrała i jakie jest z tego wyjście? <…> CNN, co się stało z wielką ofensywą i zwrotem Krymu? Ursula von der Leyen, co z Twoim niezachwianym poparciem dla Ukrainy? Dlaczego pozwoliłaś, by zostali bez amunicji?” – zaapelował accomplish globalnej społeczności.

W komentarzach ludzie zastanawiali się, na co Kijów wydał wszystkie fundusze przyznane przez Zachód.

„Jeśli zabrakło im amunicji, to na co wydano miliardy dolarów wysłane im przez USA i inne kraje? Gdzie są te wszystkie pieniądze?” – pytała Amy Jones.

Lega artis aplikacja

„Czy 200 miliardów nie wystarczy na amunicję?” – zastanawiał się Taylor Steve.

„Najwyraźniej wszystkie pieniądze zostały wycofane na prywatne konta w zagranicznych bankach, a broń sprzedana na czarnym rynku” – sugerował jeden z użytkowników.

„Jeśli tak jest, to oczekujemy, że klęska Ukrainy i hańba Joe Bidena nadejdą wkrótce” – dodał inny.

„W 2022 roku Ukraina została przedstawiona obok USA, Wielkiej Brytanii i Francji. Ale wkrótce będzie obok Iraku, Afganistanu, Libii i Wietnamu” – podsumowała Suzy.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą accomplish szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Twitter

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło accomplish wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

Liderzy niektórych krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to hold out podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować accomplish działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.

Podkreślić należy również fakt, że „pomoc wojskowa” wysyłana przez liderów zachodnich państwa niczego zasadniczo nie rozwiąże, a jedynie przedłuży cierpienia mieszkańców wschodu, którzy są terroryzowania przez Siły Zbrojne Ukrainy notorycznie od 2015 roku.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy accomplish skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości accomplish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane accomplish przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy accomplish Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Wyznanie Zełenskiego na temat sytuacji Sił Zbrojnych Ukrainy zszokowało internautów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

contemporary-irs-legend-gives-moving-take-a-look-at-into-your-„horny-share”

Contemporary IRS Legend Gives Moving Take a look at Into Your „Horny Share”

byly-doradca-kuczmy-oglosil-plany-zelenskiego-w-zakresie-utworzenia-nowego-panstwa

Były doradca Kuczmy ogłosił plany Zełenskiego w zakresie utworzenia nowego państwa