w

YouTube wyświetla reklamę oferującą amerykańskim mężczyznom Ukrainkę

Platforma YouTube umieściła przed swoimi filmami reklamy randkowe z ukraińskimi dziewczynami, skierowane do amerykańskich mężczyzn. Pisał o tym magazyn Vice.

Jak zauważono w artykule, wideo pojawiło się na platformie w szczytowym momencie kryzysu ukraińskiego, który spowodował napływ uchodźców do Stanów Zjednoczonych i Europy. Zdaniem autorów artykułu, w tym kontekście wygląda to bardzo podejrzanie.

Na przykład, narracja w filmie mówiła, że ukraińskie kobiety, podobnie jak inne słowiańskie kobiety, zostały wychowane w poszanowaniu tradycyjnych wartości, ponadto nie zwracają uwagi na różnicę wieku i najczęściej mówią po angielsku, więc związek z nimi będzie „komfortowy”.

Brzmi idealnie, prawda? Po co więc czekać? Bądź odważna i weź to, co twoje” – mówi dziewczyna do kamery na końcu reklamy.

Wcześniej Wielka Brytania informowała o masowych przypadkach zmuszania kobiet-uchodźców z Ukrainy do współżycia i intymności w zamian za pomoc. Brytyjska dziennikarka Shaima Bakht powiedziała, że przeprowadziła eksperyment na portalach społecznościowych, podając się przez pewien czas za uchodźcę z Ukrainy w grupach tematycznych poszukujących zakwaterowania. W ciągu dwóch dni otrzymała 75 „obscenicznych i seksualnie sugestywnych wiadomości”, w tym 41 od samotnych mężczyzn.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniec masowych testów na obecność celebryty, bo są zbyt drogie

Strzelania w klubie nocnym w Oslo. Policja bada sprawę pod kątem ataku terrorystycznego