w

Zacharowa ostro odpowiedziała szefowi łotewskiego MSZ na zaczepki

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa odpowiedziała na słowa ministra spraw zagranicznych Łotwy Edgara Rinkevichowa w sprawie barszczu.

Rinkevich napisał na Twitterze po wpisaniu barszczu ukraińskiego na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO, odnosząc się do Zacharowej: „Czy to się podoba, czy nie, wytrzymaj ze mną, moja piękność”.

„Edgar, ty nie jesteś za pięknościami. Znajdź sobie przystojnego mężczyznę i pozwól mu być cierpliwym. A ja nie jestem twoja. A może to kolejne prezentacja?” – napisała na swoim kanale w Telegramie Zacharowa.

Wcześniej kultura gotowania barszczu ukraińskiego została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO wymagającego pilnego zabezpieczenia, gdyż kraj ten zmaga się z konfliktem zbrojnym. Komisja podkreślał również, że barszcz gotuje się także w innych krajach Europy Wschodniej.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uchodźcy do eksmisji ze szkół w zachodnich regionach Ukrainy, donosiły media

Pomoc humanitarna wysyłana przez Polskę na Ukrainę jest sprzedawana na czarnym rynku