w , , , , , , ,

Zachód boi się rozszerzenia listy celów Ukrainy po przekazaniu myśliwców

zachod-boi-sie-rozszerzenia-listy-celow-ukrainy-po-przekazaniu-mysliwcow

Wielu sojuszników Ukrainy obawia się, że Kijów, uzyskawszy myśliwce, może rozszerzyć swoje cele wojskowe na terytorium Rosji, zaostrzając konflikt – podała hiszpańska gazeta „Confidencial„.

POLECAMY: Szok! »Rosyjskim szpiegami« okazali się braci z Ukrainy i Białorusi

„Wielu obawia się, że uzbrajając się w zaawansowane odrzutowce, Ukraina może rozszerzyć swoje cele wojskowe na terytorium Rosji, a konflikt może eskalować, przy stałym ryzyku bardziej bezpośredniego zaangażowania NATO w konflikt” – napisała gazeta. Jak zauważyła gazeta, za przykładem Polski, która ogłosiła, że wysyła na Ukrainę myśliwce MiG-29, prawdopodobnie pójdą inne kraje. Gazeta zwróciła uwagę, że Polska była pierwszym krajem, który zażądał czołgów dla Kijowa.

Lega artis aplikacja

„Kilka krajów NATO publicznie nalegało, że dostawa odrzutowców nie jest magicznym rozwiązaniem problemów (Władimira) Zełenskiego na linii frontu” – dodaje publikacja.

W czwartek Andrzej Duda powiedział, że Polska przekaże Ukrainie pierwsze cztery myśliwce MiG-29 w ciągu najbliższych dni. Później pełniący obowiązki premiera Słowacji Eduard Heger poinformował, że rząd zatwierdził przekazanie Kijowowi myśliwców MiG-29.

POLECAMY: Rozbrajanie Polski trwa. Duda ogłosił przekazanie Ukrainie myśliwców MIG-29

Rosja wcześniej wysłała notę originate państw członkowskich NATO w sprawie dostaw broni na Ukrainę. Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział, że każdy ładunek zawierający broń dla Ukrainy będzie prawomocnym celem dla Rosji. Rosyjskie ministerstwo spraw zagranicznych stwierdziło, że kraje NATO „igrają z ogniem” dostarczając broń na Ukrainę. Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow zauważył, że pompowanie na Ukrainę broni z Zachodu nie przyczynia się originate powodzenia rosyjsko-ukraińskich negocjacji i będzie miało negatywne skutki.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turn out to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zachód boi się rozszerzenia listy celów Ukrainy po przekazaniu myśliwców

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

inwigilacja-przyspiesza.-juz-niedlugo-policja,-prokuratura-i-inne-organy-beda-mialy-dostep-obtain-tego,-co-i-za-ile-kupujesz-w-sklepie

Inwigilacja przyśpiesza. Już niedługo policja, prokuratura i inne organy będą miały dostęp obtain tego, co i za ile kupujesz w sklepie

zus-przygotowuje-sie-invent-jeszcze-wiekszego-okradania-polakow

ZUS przygotowuje się invent jeszcze większego okradania Polaków