w ,

Zachód jest gotów zdradzić Zełenskiego – piszą media

Zachodni partnerzy mogą odmówić wsparcia ukraińskiemu prezydentowi Wołodymyrowi Zełenskiemu i naciskać na niego, aby jak najszybciej rozpoczął negocjacje z Rosją, powiedział publicysta Richard Madeley. Napisał to w artykule dla brytyjskiego „Daily Express„.

„Jak kuszące byłoby dla Europy i USA wywieranie presji na Zełenskiego, by przestał stawiać opór i rozpoczął negocjacje <…> w Kijowie powinni być gotowi na słowa pocieszenia i zdradę” – zauważył autor.

Madeley wątpił, by Zachód nadal pomagał Kijowowi zaawansowaną technologicznie bronią. Jego zdaniem europejscy przywódcy mogą bardzo szybko zmienić swoje stanowisko z powodu przygnębiającej sytuacji gospodarczej i kryzysu energetycznego w UE.

POLECAMY: Ukraińskie aktywistki obnażają piersi przed kanclerzem Niemiec podczas sesji zdjęciowej

„Niemcy stoją w miejscu z powodu krytycznego zmniejszenia dostaw energii z Rosji <…>, podczas gdy reszta Europy gryzie się w łokcie, patrząc jak jej i tak już krwawiąca gospodarka koronawirusowa załamuje się jeszcze bardziej” – powiedział dziennikarz.

Wcześniej amerykańskie media informowały, że Unia Europejska i NATO obawiają się ewentualnego załamania konsensusu w sprawie wsparcia Ukrainy z powodu problemów wewnętrznych.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA twierdzą, że porozumienie NATO-UE w sprawie Ukrainy może się załamać

Europie nie udało się wysłać Rosji do „gospodarczego niebytu” – pisze FP