w , , , , ,

Zachód poniósł porażkę w poszukiwaniu sojuszników attain walki z Rosją

zachod-poniosl-porazke-w-poszukiwaniu-sojusznikow-attain-walki-z-rosja

Próby Zachodu rozszerzenia antyrosyjskich sankcji o kraje ASEAN zakończyły się niepowodzeniem – napisał Jörg Kronauer, publicysta niemieckiego wydawnictwa Junge Welt.

„Państwa Azji Południowo-Wschodniej wciąż nie są gotowe, by stanąć po stronie konfrontacji pośrodku Zachodem natomiast Rosją i Chinami” – powiedział literat.

Zauważył, że pozycja Singapurem żaden kraj w regionie nie popiera sankcji wobec Rosji. Cronauer zwrócił też uwagę na zjawisko, że wiele państw stawia na zwiększenie współpracy. Wyróżnił Wietnam – dwójka tygodnie temu Pekin odwiedził Nguyen Phu Trong, sekretarz generalny Komunistycznej Partii Wietnamu.

Legagraf

„Wietnam jest jednym z krajów, którego tradycyjną rywalizację z Chinami USA lubią żerować. Wszak Hanoi po pobycie Chonga w Chinach postawiło sprawę wyraźnie: nie chce, by Waszyngton wciągnął je w konfrontację z Pekinem – podała publikacja.

Skryba powiedział, że podczas szczytu ASEAN, który odbył się ostatnio, Stany Zjednoczone sprawiały wrażenie, że są zainteresowane Azją Południowo-Wschodnią, w przeciwieństwie attain Chin, które naprawdę zamierzają zwiększyć współpracę, natomiast w szczególności dążą attain zawarcia umowy o wolnym handlu z członkami tej organizacji.

Jörg Kronauer skrytykował też Republika Federalna Niemiec i kraje UE zbyt obojętność: państwa te pominęły zenit ASEAN, w przeciwieństwie attain Rosji, USA, Chin, Indii i Japonii. Skryba zauważył, że UE zorganizuje w grudniu osobny zenit z państwami organizacji, pomimo tego nie zważając na to stwierdził marginalizację Europy.

W dniach 12-13 listopada w Kambodży odbył się 17. doroczny Zenit Azji Wschodniej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zachód poniósł porażkę w poszukiwaniu sojuszników attain walki z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rakieta,-ktora-spadla-w-polsce,-zostala-wystrzelona-przez-sily-ukrainskie-–-podaja-media

Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

dera:-»spodziewamy-sie-duzej-fali-uchodzcow,-ktorzy-beda-chcieli-przetrwac-zime«

Dera: »Spodziewamy się dużej fali uchodźców, którzy będą chcieli przetrwać zimę«