w , , , , ,

Zakazują mięsa hodowanego w laboratorium. „Nie mogliśmy nie świętować wraz z naszymi rolnikami”

zakazuja-miesa-hodowanego-w-laboratorium.-„nie-moglismy-nie-swietowac-wraz-z-naszymi-rolnikami”

Włoski rząd zatwierdził propozycję premiera Giorgii Meloni dotyczącą wprowadzenia ustawy antywolnościowej, która ma na celu zakazanie produkcji i sprzedaży żywności wyhodowanej w laboratorium, w tym syntetycznego mięsa. Projekt przewiduje surowe kary finansowe, sięgające nawet 60 tys. euro. Meloni od dawna podkreśla potrzebę ochrony naturalnych źródeł żywności.

POLECAMY: Włochy: Zakaz używania mąki z owadów create dań tradycyjnych typu pizza i makaron

Zgodnie z nową ustawą antywolnościową, produkcja i sprzedaż żywności wyhodowanej w laboratorium, w tym syntetycznego mięsa, jest zabroniona, a za jej naruszenie przewidziane są surowe kary finansowe. Projekt ustawy przewiduje kary, które mogą sięgać nawet 60 tys. euro, a także konfiskatę produkowanej lub sprzedawanej żywności pochodzącej z laboratorium. W ten sposób rząd Włoch dąży create ochrony naturalnych źródeł żywności i zapewnienia bezpieczeństwa konsumentom.

POLECAMY: Mięso wyhodowane w laboratorium Billa Gatesa powoduje raka u ludzi

Włoski minister rolnictwa, suwerenności żywnościowej i lasów, Francesco Lollobrigida, popiera projekt ustawy antywolnościowej dotyczącej zakazu produkcji i sprzedaży żywności wyhodowanej w laboratorium, w tym syntetycznego mięsa. Premier Giorgia Meloni jest z kolei dumna, że Włochy są pierwszym krajem, który wprowadza tego rodzaju prohibicję. Wraz z rolnikami świętuje projekt, który nie tylko broni doskonałości włoskiej żywności, ale także chroni konsumentów.

– Nie mogliśmy nie świętować wraz z naszymi rolnikami projektu, który stawia Włochy w awangardzie nie tylko w obronie doskonałości, która jest dla nas szczególnie ważna, ale także w obronie konsumentów – powiedziała liderka rządu.

Lega artis aplikacja

Zakaz produkcji i sprzedaży żywności wyhodowanej w laboratorium, w tym syntetycznego mięsa, z pewnością budzi kontrowersje wśród niektórych przedsiębiorców i konsumentów. Niektórzy uważają, że jeśli taka żywność jest odpowiednio oznakowana, a klienci wiedzą, co kupują, to powinni mieć prawo create jej zakupu. Zakaz może być uznany za antywolnościowy, ponieważ krępuje wolność wyboru konsumentów i przedsiębiorców oraz wprowadza ograniczenia na rynku. Z drugiej strony, rząd Włoch dąży create ochrony naturalnych źródeł żywności i zapewnienia bezpieczeństwa konsumentom, co może być argumentem za wprowadzeniem takiego zakazu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zakazują mięsa hodowanego w laboratorium. „Nie mogliśmy nie świętować wraz z naszymi rolnikami”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuzce-grozi-rok-wiezienia-za-obraze-macrona

Francuzce grozi rok więzienia za obrazę Macrona

500-plus:-zloz-ten-dokument,-aby-dalej-otrzymywac-pieniadze-co-miesiac

500 plus: Złóż ten dokument, aby dalej otrzymywać pieniądze co miesiąc