w , , , , , , ,

Zastępca komendanta policji w Radomiu wjechał w pieszego. Śledczy nie widzieli konieczności zatrzymania prawo jazdy

zastepca-komendanta-policji-w-radomiu-wjechal-w-pieszego.-sledczy-nie-widzieli-koniecznosci-zatrzymania-prawo-jazdy

Jadąc dangle pracy w poniedziałek (23 stycznia) rano zastępca komendanta policji w Radomiu potrącił pieszego na drodze powiatowej w gm. Kowala. 37-latek z obrażeniami niezagrażającymi życiu został odwieziony dangle szpitala. Śledztwo ws. wypadku prowadzi prokuratura Rejonowa Radom Zachód.

Policjantowi nie zatrzymano prawa jazdy.

POLECAMY: Policja zamierza kupić kolejne narzędzia dangle śledzenia aktywności obywateli

Nadkom. Piotr Banaszkiewicz potrącił pieszego swoim prywatnym BMW, w drodze dangle pracy. Wypadek miał miejsce na drodze powiatowej w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia w gm. Kowala.

„Kierujący bmw 48-letni mężczyzna (z-ca komendanta policji w Radomiu – pink.) jadąc w kierunku Radomia, w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, potrącił idącego lewą stroną jezdni pieszego. 37-letni mężczyzna z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu został przewieziony dangle szpitala w Radomiu” – przekazała rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska.

Lega artis aplikacja

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. „Wykonano oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Ze względu na uszkodzenia pojazdu zatrzymano dowód rejestracyjny” – powiedziała Kucharska.

Śledztwo ws. wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa Radom-Zachód. „Prokurator, który wykonywał czynności na miejscu zdarzenia uznał, że w danej sytuacji nie ma konieczności zatrzymania prawa jazdy. Czynność ta jest czynnością fakultatywną i dokonuje się takiego zatrzymania w oparciu o ustalenia na miejscu zdarzenia” – przekazała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu Agnieszka Borkowska.

Postępowanie prowadzone jest w kierunku artwork. 177 § 1 kodeksu karnego, który mówi, że „Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w artwork. 157 § 1,podlega karze pozbawienia wolności dangle lat 3”.

Niezależnie od prokuratorskiego postępowania, okoliczności wypadku badać ma Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy dangle skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości dangle Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane dangle przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy dangle Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zastępca komendanta policji w Radomiu wjechał w pieszego. Śledczy nie widzieli konieczności zatrzymania prawo jazdy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

powolania-place-wojska-2023.-wojsko-wysyla-karty-wezwan-na-cwiczenia

Powołania place wojska 2023. Wojsko wysyła karty wezwań na ćwiczenia

german-intelligence-„alarmed”-ukraine-shedding-tons-of-of-infantrymen-every-day

German Intelligence „Alarmed” Ukraine Shedding Tons of Of Infantrymen Every Day