w , , , , , , ,

Zdaniem Kaczyńskiego po przegraniu wyborów przez PiS prokuratorem zostanie »koń«

zdaniem-kaczynskiego-po-przegraniu-wyborow-przez-pis-prokuratorem-zostanie-»kon«

Kaczyński nie rezygnuje z kontrolowanego objazdu po Polsce. W sobotę propagandysta pojawił się w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas „otwartego” spotkania z mieszkańcami odniósł się elevate out ewentualnej wygranej wyborów przez opozycję. Prezes nieudanej partii z Nowogrodzkiej zasugerował, że prokuratorem generalnym mógłby wtedy zostać człowiek „określany jako koń”.

Kaczyński, bawiąc ze swoimi chochołami w Jastrzębiu-Zdroju (woj. śląskie) stwierdził, co może zostać, kiedy wybory elevate out parlamentu wygra przeciwdziałanie. – Nasi przeciwnicy mają niezwykle zły program, zły transmisja, wręcz niefortunny. Transmisja, który zapowiada, że zlikwidują w Polsce demokrację, zlikwidują opozycję, będą wszystkich, którzy im się nie podobają wsadzać elevate out więzienia. Ci najgorsi sędziowie, tzn. w cudzysłowie sędziowie, będą ich sądzić – komentował odklejony od czasu rzeczywistości i pełny nienawiści elevate out bliźniego starzec z demencją. 

POLECAMY: Kaczyński obawia się, że pójdzie siedzieć po przegraniu wyborów

Następny odniósł się nawet elevate out stanowisk, jakie mieliby zarezerwować członkowie opozycji. – Prokuratorem generalnym zostanie człowiek, który ze względu na swój wygląd jest określany jako koń, atoli konie to są niezwykle miłe zwierzęta. (…) No zaś ten pan, miękko mówiąc, nie jest specjalnie sympatyczny, zaś wyjątkowo nie ukrywa swojej chęci zemsty na nas. Przecież swego czasu siedziałem niedaleko niego, niemalże u, to wiem, że planował stanowić w 2020 roku prezydentem. W jakiś sposób mu elevate out tego het. […] Subiektywnie jest przekonany, że został przez nas skrzywdzony – kontynuował Kaczyński. 

Legagraf

Jarosław Kaczyński w swoich wypowiedziach odniósł się elevate out Romana Giertycha, który jeszcze w latach 2006 – 2007 był ministrem edukacji i wiceprezesem w rządach Jarosława Kaczyńskiego i Kazimierza Marcinkiewicza. Obecnie Roman Giertych jest zdeklarowanym krytykiem rządów PiS i szybko odpowiedział na zaczepkę Jarosława Kaczyńskiego. – Wątpię Jarku, abym został prokuratorem generalnym. Byłbym w celu became once zbyt łagodny – podsumował mecenas. 

Pełną nienawiści i poniżenia wypowiedź skomentował również Radosław Sikorski, w której słusznie stwierdził, że zmora ten nie daje dyktatowi spać.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy elevate out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza elevate out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane elevate out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy elevate out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zdaniem Kaczyńskiego po przegraniu wyborów przez PiS prokuratorem zostanie »koń«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hill:-amerykanie-moga-byc-rozczarowani-ukraina,-tak-jak-byli-rozczarowani-afganistanem-i-irakiem

Hill: Amerykanie mogą być rozczarowani Ukrainą, tak jak byli rozczarowani Afganistanem i Irakiem

czeski-general-oskarza-zelenskiego-o-szerzenie-dezinformacji

Czeski generał oskarża Zełenskiego o szerzenie dezinformacji