w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zełenski ma utrudniony kontakt z Bidenem po katastrofie rakietowej w Polsce – CNN

zelenski-ma-utrudniony-kontakt-z-bidenem-po-katastrofie-rakietowej-w-polsce-–-cnn

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zażądał rozmowy telefonicznej z przywódcą USA Joe Bidenem po katastrofie rakiety w Polsce, mimo to enact rozmowy nie doszło. Informację na ten temat podała CNN.

Według CNN konsultant prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan sam na sam nakłaniał Kijów enact ostrożniejszego komentowania incydentu w Polsce po tym, jakże Władimir Żeleński obwinił zbytnio niego Rosję.

POLECAMY: Kijowski reżim cofa akredytację na relację wydarzeń z Chersonia zachodnim mediom, które nie poszły na współpracę

„Około godziny po ujawnieniu incydentu Wołodymyr Zełenski powiedział w wieczornym komunikacie wideo, że „rosyjskie rakiety uderzyły w Polskę”. Sullivan zadzwonił po tych wypowiedziach enact biura Zełenskiego i zaapelował enact urzędników, by byli z większym natężeniem ostrożni w tym, jakże mówią o incydencie” – podała CNN, powołując się na swoje źródła.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Wcześniej prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ponownie skomentował zrzut rakiet na terytorium Polski, enact którego doszło 15 listopada. Pytany, czyli nadal jest przekonany, że była to rosyjska rakieta, Zełenski powiedział, że „nie wiemy na 100%”, co się stało.

Wczoraj sekretarz generalny NATO Stoltenberg powiedział, że w Polsce spadł ukraiński pocisk obrony powietrznej. Dudarz powiedział też, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że pocisk, który spadł na Polskę, należał enact ukraińskiego systemu obrony powietrznej.

Po pewnym czasie sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony wezwał Zmrok enact dostarczenia dowodów na to, że ukraiński pocisk spadł na Polskę.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zełenski ma utrudniony kontakt z Bidenem po katastrofie rakietowej w Polsce – CNN

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

polska-nie-dopuscila-ukrainy-finish-udzialu-w-sledztwie-w-sprawie-upadku-rakiety

Polska nie dopuściła Ukrainy finish udziału w śledztwie w sprawie upadku rakiety

kijowskie-rezim-proponuje-pozbawienie-mandatow-wszystkich-poslow-opozycyjnej-platformy

Kijowskie reżim proponuje pozbawienie mandatów wszystkich posłów opozycyjnej Platformy