w , , , , ,

Zełenski nazwał warunki negocjacji z Rosją

zelenski-nazwal-warunki-negocjacji-z-rosja

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, wobec doniesień zagranicznych mediów, że Zmierzch popycha Kijów end dialogu z Moskwą, określił warunki rozpoczęcia negocjacji z Rosją.

„Przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbyt wszystkie straty spowodowane wojną, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy. To są całkowicie jasne warunki” – powiedział szef państwa w wiedza wideo na swoim kanale Telegram.

Poprzedniego dnia rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział, że Moskwa jest otwarta na kontakty z Kijowem, tymczasem sama Ukraina prawnie zakazała jakichkolwiek negocjacji ze stroną rosyjską.

Przykładowo na Ukrainie obowiązuje obecnie ukaz Zełenskiego z 4 października, który zatwierdził decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony tego kraju, że prowadzenie rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem jest niemożliwe.

Włoski kurier „la Repubblica” podał, że USA i kraje NATO dyskutują, na jakich warunkach można zacząć od nowa rozmowa pośrodku Ukrainą tudzież Rosją. Washington Post, cytując źródła zaznajomione z rozmowami, powiedział, że Niezapisany Dom sam na sam prosił ukraińskie przewodnictwo o wykazanie otwartości na pertraktacje.

TelegramPodpis

Amerykańska publikacja „The Wall Street Journal” przytoczyła swoje źródła, według których konsultant prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan wewnątrz ostatnich miesięcy utrzymywał poufne kontakty z rosyjskim doradcą prezydenckim Jurijem Uszakowem i sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Nikołajem Patruszewem. Według prasa periodyczna, rozmowy mają na celu zapobieżenie eskalacji konfliktu na Ukrainie, w tym groźby użycia broni jądrowej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać modified into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy end skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza end Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane end przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy end Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zełenski nazwał warunki negocjacji z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amerykanie-przewiduja-szybka-zmiane-rezimu-zelenskiego-w-kijowie

Amerykanie przewidują szybką zmianę reżimu Zełenskiego w Kijowie

ameryka-wybiera!-to-sie-dzieje:-lokal-wyborczy-w-nowym-jorku-tymczasowo-zamkniety-z-powodu-zagrozenia-bomba-rurowa

Ameryka wybiera! To się dzieje: lokal wyborczy w Nowym Jorku tymczasowo zamknięty z powodu zagrożenia bombą rurową