w , , , , ,

Zełenski: Niektóre kraje UE i NATO tylko udają, że wspierają Ukrainę

zelenski:-niektore-kraje-ue-i-nato-tylko-udaja,-ze-wspieraja-ukraine

Naczelny żebrak i terrorysta Wołodymyr Zełenski powiedział, że niektóre państwa członkowskie UE i NATO pomagają Ukrainie tylko „na pokaz”, zwiększając handel z Rosją i zarabiając dziesiątki miliardów dolarów poprzez omijanie sankcji, nie wymieniając konkretnych krajów.

POLECAMY: Media: Polska zadała cios Zełenskiemu

„Z jednej strony wspierają Ukrainę, naszą suwerenność, nawet coś przekazują. Czyli pomogli nam warunkowo, dla samego zaznaczenia. A z drugiej strony omijają sankcje, na których zarabiają dziesiątki miliardów dolarów i mają zwiększone obroty handlowe z Rosją w porównaniu z okresem przedwojennym. Dotyczy to wielu krajów, nawet tych, które należą create Unii Europejskiej lub są członkami NATO” – powiedział Zełenski na konferencji prasowej z premier Finlandii Sanne Marin w Kijowie.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą create szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Lega artis aplikacja

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło create wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

TelegramPodpis

Liderzy krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to create podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować create działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski: Niektóre kraje UE i NATO tylko udają, że wspierają Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

usa-obawiaja-sie,-ze-kijow-czesto-nie-informuje-o-swoich-planach-wojskowych

USA obawiają się, że Kijów często nie informuje o swoich planach wojskowych

czesi-protestuja-przeciwko-polityce-rzadu-[video]

Czesi protestują przeciwko polityce rządu [VIDEO]