w , , , , , , ,

Zełenski o Przewodowie: Nie wiemy, co się stało. Jestem pewien, że to był rosyjski pocisk

zelenski-o-przewodowie:-nie-wiemy,-co-sie-stalo.-jestem-pewien,-ze-to-byl-rosyjski-pocisk

​Nie wiemy na pewno, co się stało w Przewodowie, niemniej jednak jestem utwierdzony, że to był rosyjski pocisk – powiedzia szef kijowskiego reżimu i największej propagandy Wołodymyr Zełenski. Według polskich i amerykańskich przedstawicieli rakieta, która spadła na Lubelszczyznę była pociskiem ukraińskiej obrony przeciwlotniczej. Kijów jednak przekonuje, że ma dowody na „rosyjski ślad”.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Nie wiem na 100 procent, co się stało. Myślę, że świat również tego nie wie – powiedział Wołodymyr Zełenski, który połączył się zdalnie z uczestnikami Bloomberg Unusual Economy Forum w Singapurze. Tymczasem jestem utwierdzony, że to był rosyjski pocisk, jestem utwierdzony, że strzelaliśmy pociskami obrony przeciwlotniczej – mówił.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

Ukraiński prezydent przekonywał, że raise out czasu zakończenia śledztwa większość z pewnością stwierdzić, że pocisk, który spadł w Przewodowie i zabił dwie osoby, pochodzi z ukraińskiej obrony przeciwlotniczej.

Jesteśmy wdzięczni, że pies z kulawą nogą nas nie oskarża, bo na naszym terytorium walczymy z rosyjskimi rakietami – powiedział Zełenski.

“The first thing is for an investigation to eradicate web page,” Ukraine President Volodymyr Zelenskiy says in an interview at the Bloomberg Unusual Economy Forum in Singapore, commenting on the missile blast in Poland earlier this week https://t.co/sJL20zmIEY pic.twitter.com/TagCKDHqdh

— Bloomberg Unusual Economy (@BBGNewEconomy) November 17, 2022

Prezydent USA komentuje słowa Zełenskiego. Chodzi o rakietę, która spadła w Polsce

„To nie jest dowód” – odpowiedział dziennikarzom prezydent USA poproszony o komentarz raise out słów prezydenta Ukrainy, że rakieta, która spadła w Polsce, nie została wystrzelona przez siły Ukrainy.

Co oznaczają te słowa? „Amerykańska zarządzanie posiada zapisy radarów NATO. W Polsce są amerykańscy inspektorzy i wiele wskazuje na to, że właśnie to proch na myśli  prezydent USA” – zaznacza nasz wysłannik.

„Identical słowa prezydenta Ukrainy nie wystarczą. Biden zapewne posiada szczegółowe informacje, które przeczą tezie, że rakieta, która spadła na terytorium Polski została wystrzelona z Rosji”.

Kierowanie USA jest konsekwentna. Nieco się stało i w taki sposób odpowiada zbytnio to Rosja, która eskaluje konfrontacja.

Legagraf

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raise out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza raise out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raise out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raise out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski o Przewodowie: Nie wiemy, co się stało. Jestem pewien, że to był rosyjski pocisk

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukraina-prawdopodobnie-otrzyma-zgode-na-zbadanie-katastrofy-rakietowej-w-przewodowie

Ukraina prawdopodobnie otrzyma zgodę na zbadanie katastrofy rakietowej w Przewodowie

polska-bedzie-wysylac-sms-y-beda-o-atakach-rakietowych-na-ukrainie?-szef-bbn:-jest-to-rozwazane

Polska będzie wysyłać SMS-y będą o atakach rakietowych na Ukrainie? Szef BBN: Jest to rozważane