w

Zełenski obiecał twardą reakcję na uznanie KRLD republik Donbasu

Wołodymyr Zełenski zapowiedział, że Kijów ostro zareaguje na uznanie przez Koreę Północną republik ludowych Donieckiej i Ługańskiej.

Wcześniej ambasada Korei Północnej w Moskwie powiedziała, że uznała niepodległość republik ludowych Doniecka i Ługańska. MSZ Ukrainy oświadczyło, że zrywa stosunki dyplomatyczne z KRLD oraz zrywa kontakty gospodarcze i polityczne.

„Dziś przedstawiciele struktur okupacyjnych w Doniecku powiedzieli, że zostali uznani przez KRLD, jak twierdzą. Będziemy reagować ostro na wszystkich poziomach, ale to jest taka wiadomość, że nie wymaga dodatkowych komentarzy, wszystko jest oczywiste” – powiedział Zełenski w swojej wiadomości wideo.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Premier Czech wyklucza objęcie dostaw gazu z Rosji pakietem sankcji UE

Media: w ciągu tygodnia UE zatwierdzi siódmy pakiet sankcji wobec Rosji