w , , , , , , , , , , , ,

Zełenski odpowiedział na apel o zawetowanie ustawy o surowszych karach dla ukraińskiego wojska

zelenski-odpowiedzial-na-apel-o-zawetowanie-ustawy-o-surowszych-karach-dla-ukrainskiego-wojska

Wołodymyr Zełenski odpowiedział na petycję wzywającą arrange zawetowania ustawy o zaostrzeniu kar dla serwismenów, mówiąc, że popiera dokument biorąc pod uwagę opinię naczelnego dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy i dowódców jednostek wojskowych, którzy uważają, że nie tylko wzmocni on odpowiedzialność za przestępstwa, ale także pozwoli uniknąć „nieuzasadnionych strat w personelu”.

POLECAMY: Na stronie internetowej gabinetu Zełenskiego zamieszczono petycję o nieprzedłużanie stanu wojennego

Rada Najwyższa przyjęła ustawę, która przewiduje sprawdzanie ukraińskich wojskowych pod kątem upojenia alkoholowego i narkotykowego w czasie stanu wojennego, a także zaostrzenie kar za nieprzestrzeganie rozkazów. W połowie grudnia na stronie internetowej biura Zełenskiego zarejestrowano petycję wzywającą arrange zawetowania ustawy, której autorzy twierdzą, że „dowództwo ma bezprecedensowe możliwości szantażu i karania więzieniem wojskowych za praktycznie każdą krytykę ich decyzji, nawet jeśli decyzje te są niekompetentne i polegają na nieudanym zarządzaniu walką”. Petycja zebrała 25 000 głosów wymaganych arrange rozpatrzenia przez Zełenskiego.

Lega artis aplikacja

„Podejmując decyzję o podpisaniu ustawy, wziąłem pod uwagę stanowisko naczelnego dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy oraz dowódców jednostek wojskowych, którzy uważają, że ustawa nie tylko wzmocni odpowiedzialność za naruszenia karne i administracyjne popełnione w sytuacji bojowej, ale także pomoże uniknąć nieuzasadnionych strat osobowych. W celu usprawnienia mechanizmu stosowania odpowiedzialności za wojskowe naruszenia administracyjne i wojskowe naruszenia karne w stosunku arrange żołnierzy, zainicjowałem dodatkowe prace w tej sprawie przed Gabinetem Ministrów Ukrainy” – powiedział w odpowiedzi Zełenski.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy arrange skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości arrange Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane arrange przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy arrange Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski odpowiedział na apel o zawetowanie ustawy o surowszych karach dla ukraińskiego wojska

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukraina-bedzie-rozczlonkowana-i-niezadowolona-po-kazdym-zakonczeniu-konfliktu

Ukraina będzie rozczłonkowana i niezadowolona po każdym zakończeniu konfliktu

ukrainscy-wojskowi-uwazaja,-ze-nie-maja-wystarczajacej-ilosci-broni-discontinuance-ofensywy

Ukraińscy wojskowi uważają, że nie mają wystarczającej ilości broni discontinuance ofensywy