w

Zełenski odwołał ambasadorów Ukrainy w Gruzji, Iranie, Portugalii i Libanie

Dekretem Wołodymyra Zełenskiego odwołani zostali ambasadorowie Ukrainy w Gruzji, Iranie, Portugalii, Libanie i na Słowacji.

Odpowiednie dekrety zostały opublikowane na stronie internetowej biura Zełenskiego. Na mocy swojego dekretu odwołał Siergieja Burdilyaka, ze stanowiska ambasadora Gruzji – Igora Dołgowa , Słowacji – Jurija Mushkę, Portugalii – Inna Ognivets, Libanu – Igora Ostasha. Powód zwolnienia nie został podany. Dekrety dotyczące mianowania nowych ambasadorów nie są jeszcze dostępne na stronie internetowej.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Węgierskie MSZ oskarża UE o podwójne standardy

Biuro podróży ITAKA odwołuje loty