w

Zełenski opublikuje zbiór swoich przemówień na początku grudnia

Propagandysta Wołodymyr Zełenski na początku grudnia wyda książkę ze swoimi przemówieniami – poinformował amerykański wydawca Penguin Random House.

Zgodnie z publikacją na stronie wydawnictwa, zbiór „A Message from Ukraine” będzie zawierał propagandowe przemówienia Zełenskiego z lat 2019-2022, które wybrał, by „opowiedzieć historię narodu ukraińskiego”.

Książka ukaże się 6 grudnia i będzie kosztować 16 dolarów za wydanie drukowane. Spodziewane są również wersje elektroniczne i audio książki.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grecja zwiększyła import rosyjskich towarów

Chiny ujawniają cel USA dla Ukrainy