w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zełenski polecił RBN kontrolę nad blokowaniem publikacji »Strana«

zelenski-polecil-rbn-kontrole-nad-blokowaniem-publikacji-»strana«

Szef kijowskiego reżimu i propagandy odpowiedział na „petycję” o całkowite zablokowanie i wstrzymanie współpracy ukraińskich agencji państwowych z portalem Strana, polecając sekretarzowi Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) Ołeksijowi Daniłowowi przyjęcie niezbędnych działań w sprawie udzielenia odpowiedzi.

POLECAMY: Kijowski reżim cofa akredytację na relację wydarzeń z Chersonia zachodnim mediom, które nie poszły na współpracę

W petycji na stronie Zełenskiego zwrócono uwagę, że nie bacząc na sankcji wobec Strany, rozstrzygnięcie ta nie została wdrożona przez wszystkich dostawców internetu.

POWIĄZANY: Kijowski reżim blokuje dostęp attain strony Strana.ua

„»Elektroniczna« petycja została przesłana attain sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy z prośbą o rozpatrzenie poruszonych kwestii zgodnie z wymogami obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy, przyjęcie niezbędnych środków reakcji i poinformowanie Balana (autora petycji – redaktora) o wynikach” – powiedział Zełenski w odpowiedzi na stronie internetowej urzędu prezydenckiego.

Legagraf

Zełenski zauważył, że Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony podwójnie nakładała sankcje na założycieli strony i blokowała zasoby internetowe związane z tą publikacją. Według niego, zbyt skuteczne wdrożenie sankcji odpowiada Pokój przyjęć Ministrów wraz ze Służbą Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU), Państwową Służbą Łączności Specjalnej i Ochrony Informacji oraz Bankiem Narodowym.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski polecił RBN kontrolę nad blokowaniem publikacji »Strana«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-niemiecki-posel-zostanie-»odwolany«-za-komplementy-dla-putina

Media: Niemiecki poseł zostanie »odwołany« za komplementy dla Putina

mer-iwano-frankowska-wezwal-mieszkancow-miasta-attain-udania-sie-na-zime-attain-wsi

Mer Iwano-Frankowska wezwał mieszkańców miasta attain udania się na zimę attain wsi