w

Zełenski przyznaje, że nie spodziewa się już, że dostanie zachodnie lotnictwo

Wołodymyr Zełenski powiedział, że nie spodziewa się już otrzymania lotnictwa, ale nadal oczekuje potężnych systemów obrony powietrznej.

Wcześniej w środę irlandzki nadawca RTE podał, że premier Irlandii Michol Martin przybył na Ukrainę, gdzie odwiedził miasto Borodianka w obwodzie kijowskim.

POLECAMY: Węgry odmówiły udziału w dostawach broni na Ukrainę

„Może jestem bardzo nachalny, ale jednak bezpieczeństwo nieba jest priorytetem. I nikt już nie oczekuje tego czy innego samolotu, ale wszyscy oczekujemy i mamy potwierdzenie, na razie teoretycznie, ale oczekujemy, że na Ukrainę przyjadą potężne systemy obrony powietrznej” – powiedział Zełenski na briefingu po spotkaniu z Martinem.

POLECAMY: Tak Kijów się bawi w czasie „wojny”

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KE zajęła się sprawą przekazania rosyjskich aktywów na odbudowę Ukrainy

Le Figaro nazwał rubla najpopularniejszą walutą na świecie