w

Zełenski rozmawiał z miliarderem Bransonem o odbudowie Ukrainy

Wołodymyr Zełenski powiedział, że spotkał się z brytyjskim biznesmenem Richardem Bransonem, współzałożycielem Virgin Galactic, i rozmawiał z nim o perspektywach współpracy w powojennej odbudowie Ukrainy.

Wcześniej ukraińskie media informowały, że Branson odwiedził w środę miejscowość Gostomel w obwodzie kijowskim i zainteresował się możliwością odbudowy lotniska ukraińskiego przedsiębiorstwa państwowego Antonow.

„Wizyta brytyjskiego biznesmena Richarda Bransona na Ukrainie jest kolejnym przypomnieniem, że świat i sławni ludzie nadal nas wspierają. Rozmawialiśmy o utrzymaniu uwagi świata na wojnie na Ukrainie, a także o perspektywach współpracy w odbudowie powojennej” – napisał Zełenski na swoim kanale Telegram.

Virgin Galactic opracowuje kosmiczny statek turystyczny SpaceShipTwo model Unity, który jest przeznaczony dla sześciu pasażerów i dwóch pilotów. Startuje na pokładzie samolotu nośnego WhiteKnightTwo, odłącza się od niego za pomocą własnego silnika, wchodzi na trajektorię suborbitalną i dociera w przestrzeń kosmiczną, po czym ląduje poziomo.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski porównał politykę NATO do starych kołowrotów w kijowskim metrze

Biden nie zauważył prezydenta Korei Południowej na szczycie NATO