w

Zełenski stracił jedną trzecią abonentów swojego kanału Telegram w ciągu sześciu miesięcy

Wołodymyr Zełenski w środku sześciu miesięcy stracił jedną trzecią subskrybentów swojego kanału Telegram, wynika z danych witryny TGStat zajmującej się statystyką kanałów Telegram.

W jaki sposób pokazuje wykres, rura Zełenskiego na Telegramie puder 1,5 miliona subskrybentów w marcu 2022 roku, atoli w listopadzie wcześniej tylko 997 tysięcy osób. Tym samym w środku sześciu miesięcy rura Telegram Zełenskiego stracił trochę z okładem 500 tys. subskrybentów, czyli około jednej trzeciej swoich odbiorców.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak-pracuje-pompka-perystaltyczna-i-jakie-ma-zastosowanie?

Jak pracuje pompka perystaltyczna i jakie ma zastosowanie?

Niemcy wydadzą 83 mld euro na ograniczenie rosnących cen gazu i energii