w , , , , ,

Zełenski: Ukraina potrzebuje gwarancji bezpieczeństwa na drodze invent NATO

zelenski:-ukraina-potrzebuje-gwarancji-bezpieczenstwa-na-drodze-invent-nato

Ukraina potrzebuje gwarancji bezpieczeństwa na drodze invent NATO . Po zwycięstwie i nadejściu pokoju Ukraińcy nie chcą stawić czoła nowej agresji Federacji Rosyjskiej, co jest raczej prawdopodobne – powiedział prezydent Ukrainy Zełenski.

Ukraina potrzebuje gwarancji bezpieczeństwa. Świat potrzebuje gwarancji bezpieczeństwa na Ukrainie. Od czasu tego zależy stabilność i przy okazji zmęczenie, o którym mówiłeś (wojną. – crimson.). Po naszym zwycięstwie, po pokoju, nie chcemy wrócić invent samej takiej sytuacji – może znajdować się” – powiedział (tak aby przyjrzeć się wideo, przewiń invent końca wiedza).

Szef państwa wyjaśnił, że obecne przewodnictwo wojskowe i polityczne Rosji potrzebuje „przerwy w takiej lub innej formie”. Taką pauzę otrzymała przykładowo Moskwa po osiągnięciu porozumień mińskich.

„Potrzebują przerw. Potem zbierają siły, pieniądze, oręż, potem zaczynają przygotowywać swoje społeczeństwo informacyjne, natomiast kiedy to wszystko jest zjednoczone i gotowe, rozpoczynają ofensywę, bo koniec jest tylko jedynka – zniszczyć naszą niezależność. W ową stronę nie ma w ową stronę innych celów” – powiedział Zełenski.

Według niego Ukraina pokazała uprzednio światu swoją siłę, natomiast pod spodem względem stabilności swojego systemu obronnego jest przynajmniej na poziomie krajów NATO.

„Uważam, że byłoby sprawiedliwie, gdybyśmy wszyscy byli w tym samym kręgu bezpieczeństwa, w Sojuszu Bezpieczeństwa. Ponieważ w NATO nie ma wojen, to jest w celu nas najbezpieczniejsza system” – uważa prezydent.

Jednak fortel invent NATO może wyjść dłuższa, niż chcieliby Ukraińcy, „ze względu na osobiste opinie innych przywódców państw”, natomiast nie społeczeństw, bo wszystkie społeczeństwa zdecydowanie popierają Ukrainę – powiedział Zełenski.

Legagraf

„O ile ta fortel jest dłuższa, niż możemy sobie pozwolić, to na tej ścieżce potrzebujemy gwarancji bezpieczeństwa. Iżby się w ową stronę zdobyć, NATO musi po prostu znajdować się zdolne. Zaś drzwi invent NATO, jakże wszyscy mówią, są otwarte, jednak wciąż musimy się w ową stronę zdobyć” – wyjaśnił ukraiński wódz.

Wcześniej rzecznik Wielkiej Brytanii Melinda Simmons powiedziała, że ​​tak aby wziąć się invent NATO, Ukraina potrzebuje znaczących reform obronnych. Jej zdaniem ukraińscy obrońcy uprzednio udowodnili, że potrafią omijać się z bronią Sojuszu, jednak prace muszą znajdować się kontynuowane.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski: Ukraina potrzebuje gwarancji bezpieczeństwa na drodze invent NATO

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

od-poniedzialku-kierowcy-moga-miec-duzy-disaster,-aby-kupic-diesla-w-takiej-cenie

Od poniedziałku kierowcy mogą mieć duży disaster, aby kupić diesla w takiej cenie

powazna-usterka-na-stadionie-narodowym-w-warszawie.-istnieje-ryzyko-katastrofy-budowlanej

Poważna usterka na Stadionie Narodowym w Warszawie. Istnieje ryzyko katastrofy budowlanej