w

Zełenski usunął byłych szefów SBU i sił operacji specjalnych z siedziby Naczelnego Wodza

Wołodymyr Zełenski usunął ze stanowiska Naczelnego Dowódcy Iwana Bakanowa, byłego dowódcę Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Jurija Gałuszkina oraz byłego dowódcę sił operacji specjalnych Grigorija Galagana.

„Usunąć Iwana Bakanowa, Grigorija Galagana i Jurija Gałuszkina ze sztabu Naczelnego Wodza” – czytamy w dekrecie Zełenskiego, opublikowanym na stronie internetowej jego urzędu.

Tym samym dekretem wprowadził aktorstwo. Szef SBU Wasilij Małyuk, Dowódca Sił Operacji Specjalnych Wiktor Chosenko i Dowódca Sił Teroobrony Igor Tantsyuru.

„Zatwierdzić w składzie osobowym stawki Naczelnego Dowódcy Jurija Anatolija Łebeda – dowódcy Gwardii Narodowej Ukrainy. Dekret niniejszy wchodzi w życie z dniem ogłoszenia” – czytamy w dekrecie.

POLECAMY: Zełenski postąpił jak autokrata, odwołując szefa SBU i prokuratora generalnego Ukrainy

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Francuscy rolnicy tracą jedną trzecią zbiorów owoców i warzyw z powodu suszy

Berlin zamierza zmniejszyć zużycie energii w związku z nadchodzącym kryzysem