w

Zełenski uważa, że ​​teraz nie czas na negocjacje

Wołodymyr Zełenski powiedział przywódcom państw G7, że chce, aby działania wojskowe na Ukrainie zakończyły się do końca roku przed zimą, podała agencja Reuters, powołując się na unijnych dyplomatów.

W poniedziałek Zełenski rozmawiał z przywódcami państw G7 za pośrednictwem łącza wideo.

„Zełenski powiedział przywódcom G7, że chce, aby wojna Rosji na Ukrainie zakończyła się do końca roku, przed zimą” – napisano w raporcie.

Szczyt G7, któremu przewodniczą Niemcy, odbędzie się w dniach 26-28 czerwca w zamku Elmau w Bawarii. Wśród zaproszonych na szczyt są przywódcy Senegalu, RPA, Argentyny, Indii i Indonezji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA i Niemcy wzywają do dyplomatycznego rozwiązania konfliktu na Ukrainie

Stany Zjednoczone ogłosiły przekształcenie kraju w republikę bananową