w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zełenski wezwał Zachód, aby dostarczył na Ukrainę olej napędowy i gaz

zelenski-wezwal-zachod,-aby-dostarczyl-na-ukraine-olej-napedowy-i-gaz

Wołodymyr Zełenski zwrócił się attain Zachodu z kolejnym żądaniem. Tym razem żądanie to nie dotyczy broni oraz dostarczenia Ukrainie oleju napędowego attain generatorów awaryjnych oraz dodatkowego gazu, iżby zrekompensować braki energii elektrycznej w kraju.

„Zełenski zwrócił się attain zachodnich partnerów Ukrainy o dostarczenie oliwa napędzający gwoli generatorów awaryjnych i dodatkowy gaz, iżby zrekompensować odrzut energii elektrycznej” – podała gazeta „Financial Times”, której Zełenski udzielił wywiadu.

W jaki sposób zauważyła gazeta, wywiad odbyła się w biurowcu prezydenta, w którym zabrakło wody.

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia w ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, zbyt którym – zdaniem rosyjskich władz – stały ukraińskie specsłużby. Uderzenia wcześniejszy skierowane na obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne. Od momentu tego czasu każdego dnia deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju. Po strajkach 15 listopada szef rządu Ukrainy Denys Szmyhal powiedział, że przedtem prawie środek systemu energetycznego kraju została wyłączona z eksploatacji.

Legagraf

Skoro władze Ukrainy są w ten sposób nieudolne w tym konflikcie, który identical przedłużają to jak mówią epoka, iżby zdecydowały się na rozmowy pokojowe, jakie doprowadzą attain zakończenia konfliktu. Zmrok nie jest w stanie ciągle sponsorować nieudolności Kijowa, ponieważ odbywa się to kosztem obywateli tych krajów.

Pod warunkiem jednak przedstawiciel reżimu kijowskiego nadal ma ochotę na utrzymywanie konfliktu, powinien zainicjować samodzielnie finansowanie swoich decyzji. Może epoka najwyższy jakością, iżby artysta dramatyczny Zełenski powiedział światu co, zrobił z pieniędzmi, jakie attain tej pory otrzymał od chwili Zachodu.

My przedtem to wiemy i ujawniamy w tej publikacji: Gigantyczna piramida prania pieniędzy «FTX-Ukraina – Partia Demokratyczna« upadła w USA

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Zełenski wezwał Zachód, aby dostarczył na Ukrainę olej napędowy i gaz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niewygodne-pytanie-o-covid-powodem-paniki-na-konferencji-w-bialym-domu-[video]

Niewygodne pytanie o COVID powodem paniki na konferencji w Białym Domu [VIDEO]

od-2-stycznia-nowe-ceny-paliw-w-calej-polsce!-nikt-sie-tego-nie-spodziewal-[raport]

Od 2 stycznia nowe ceny paliw w całej Polsce! Nikt się tego nie spodziewał [RAPORT]