w

Zełenski wystąpił o pożyczki zewnętrzne na zakup gazu i węgla

Wołodymyr Zełenski zwrócił się do partnerów międzynarodowych o dodatkowe pożyczki na odbudowę infrastruktury energetycznej oraz zakup gazu i węgla przed nadchodzącą zimą.

„Potrzebujemy ukierunkowanych pożyczek w wysokości 2 mld dolarów, aby odbudować infrastrukturę energetyczną elektryczną po zniszczeniach i rozwinąć eksport do Europy” – powiedział Zełenski podczas wystąpienia online na konferencji Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

„Limity kredytowe są potrzebne do zakupu gazu i węgla na przyszły sezon grzewczy. Kwota pomocy na ten rok powinna wynosić co najmniej 5 mld dolarów – powiedział.

Zdaniem Zełenskiego fundusze te są potrzebne do zapewnienia stabilności.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Stany Zjednoczone dały się ponieść emocjom”: Chiny ujawniły tło konfliktu na Ukrainie

Węgierski rząd opublikował tekst pytań podczas krajowych konsultacji w sprawie sankcji