w , , , , , , , , , , , , , , ,

Zełenski zamierza wysłać USA listę broni potrzebnej Kijowowi

zelenski-zamierza-wyslac-usa-liste-broni-potrzebnej-kijowowi

Szef ukraińskich terrorystów Wołodymyr Zełenski planuje wysłać listę żądanej broni attain Stanów Zjednoczonych – poinformował CNN, powołując się na źródła.

POLECAMY: Polscy najemnicy na Ukrainie sprzedają się za 120 zł dziennie. Wracając attain Polski grodzi im attain 5 lat więzienia

„Zełenski, który spotkał się z przewodniczącym Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów Michaelem McCaul’em i czterema innymi członkami Izby Reprezentantów, powiedział grupie, że planuje wysłać im listę broni, w tym odrzutowców F-16, które jego zdaniem są potrzebne attain przyspieszenia zakończenia (konfliktu – przyp. crimson.)” – podał kanał.

POLECAMY: Kijowski reżim będzie zły. Biden: Ukraina nie dostanie F-16

Wcześniej Fox Recordsdata cytował przedstawiciela Komisji Spraw Zagranicznych amerykańskiej Izby, który powiedział, że McCaul odwiedził we wtorek Kijów na czele delegacji republikańskich kongresmenów USA po wizycie prezydenta USA Joe Bidena dzień wcześniej.

Lega artis aplikacja

Podczas podróży McCaul odbył spotkanie z Zełenskim. Oprócz niego w skład delegacji weszło czterech innych kongresmenów z Partii Republikańskiej. W komentarzu dla kanału telewizyjnego szef Komisji Spraw Zagranicznych amerykańskiej Izby powiedział, że USA muszą wysłać Ukrainie więcej broni, w tym systemy rakietowe ATACMS.

TelegramPodpis

Liderzy krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to realize podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować attain działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski zamierza wysłać USA listę broni potrzebnej Kijowowi

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zle-wiesci-dla-milosnikow-kaszy-gryczanej. podczas-badania-wykryto-w-niej-przekroczone-normy-glifosatu

Złe wieści dla miłośników kaszy gryczanej. Podczas badania wykryto w niej przekroczone normy Glifosatu

pakiet-sankcji-antyrosyjskich-z-okazji-rocznicy-„wojny”-ue:-121-firm-i-osob-fizycznych

Pakiet sankcji antyrosyjskich z okazji rocznicy „wojny” UE: 121 firm i osób fizycznych