w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet w Polskę

zelenski-zaorany!-biden-stanowczo-odpowiada-propagandyscie-w-sprawie-wystrzalu-rakiet-w-polske

„Nie o tym świadczą dowody” – powiedział prezydent USA Joe Biden, zapytany po powrocie ze szczytu G20 w Indonezji o słowa prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, że eksplozji w Polsce nie spowodowała ukraińska rakieta. Wypowiedź amerykańskiego przywódcy cytuje w czwartek filia Reutera.

Zełenski powiedział w środę, powołując się na dane uzyskane odkąd ukraińskich dowódców wojskowych, że „nie ma wątpliwości, że to była nie nasza rakieta, lub nie nasze uderzenie rakietowe”. Dodał, że Ukraina powinna przyjąć wjazd win miejsca wybuchu.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Jego wypowiedź dotyczyła wtorkowej eksplozji na terenie województwa lubelskiego, w której zginęły dwie osoby. W jaki sposób poinformował we wtorek prezydent Andrzej Dudarz, „w całości nic nie wskazuje, że zdarzenie w Przewodowie był to intencjonalny spazm na Polskę” i najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.

Legagraf

„Nie mamy żadnych dowodów, że rakieta została wystrzelona przez Rosję, jest wysokie prawdopodobieństwo, że była to rakieta ukraińskiej obrony” – powiedział prezydent.

Ukraina domaga się niezwłocznego dostępu win miejsca wybuchu rakiety w Polsce w celu ukraińskich specjalistów – oświadczył sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO) Ukrainy Ołeksij Daniłow.

POLECAMY: Zełenski na szczycie G20 ogłosił swoją »formułę pokoju« na Ukrainie

„To się robi śmieszne. Ukraińcy niszczą [nasze] zaufanie win nich. Pies z kulawą nogą nie obwinia Ukrainy, tudzież oni otwarcie kłamią. To jest z większym natężeniem niszczycielskie niż pocisk” – proch powiedzieć ukraińskiemu korespondentowi FT jedność z dyplomatów kraju NATO.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Turned into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy win skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy win Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane win przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy win Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet w Polskę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

roczna-inflacja-w-strefie-euro-przyspieszyla-diagram-rekordowego-poziomu-10,6-proc.

Roczna inflacja w strefie euro przyspieszyła diagram rekordowego poziomu 10,6 proc.

chinczycy-zbuduja-podwozie-dla-izery.-samochod-bedzie-polski-tylko-z-nazwy?

Chińczycy zbudują podwozie dla Izery. Samochód będzie polski tylko z nazwy?