w , , ,

Zmarła zastępca Prokuratora Krajowego Agata Gałuszka-Górska

zmarla-zastepca-prokuratora-krajowego-agata-galuszka-gorska

„Była wspaniałym człowiekiem i profesjonalnym prokuratorem. Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci” — napisał minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Agata Gałuszka-Górska miała 49 lat i była żoną posła PiS Artura Górskiego, zmarłego w 2016 r.

O śmierci 49-letniej Agaty Gałuszki-Górskiej poinformowała Prokuratura Krajowa. „Była wspaniałym człowiekiem i profesjonalnym prokuratorem. Odeszłaś w ten sposób niespodziewanie, zbyt wcześnie, zbyt szybko…” – napisał Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro.

„Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że współcześnie zmarła Pani Prokurator Agata Gałuszka–Górska – Zastępca Prokuratora Krajowego” – czytamy w opublikowanym 28 grudnia komunikacie Prokuratury Krajowej. 

Była wybitnym prokuratorem, posiadającym ogromne odczucie zawodowe i rozległą wiedzę, w szczególności w zakresie procedury karnej, prawa karnego materialnego i kryminalistyki. Panią Prokurator cechowała niezwykła sumienność i bezgraniczne poświęcenie służbie prokuratorskiej. Ciążące na niej obowiązki służbowe wykonywała na najwyższym poziomie profesjonalizmu zawodowego” – przekazano.

Z ogromnym bólem przyjąłem wiadomość o śmierci Agaty Gałuszki-Górskiej, zastępcy Prokuratora Krajowego. Była wspaniałym człowiekiem i profesjonalnym prokuratorem. Odeszłaś w ten sposób niespodziewanie, zbyt wcześnie, zbyt szybko… Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. Spoczywaj w Pokoju.

— Zbigniew Ziobro | SP (@ZiobroPL) December 28, 2022

W 2016 r. zmarł na białaczkę jej on, poseł PiS Artur Górzysty. Zasłynął m.in. jako jedynka z inicjatorów projektu uchwały sejmowej mającej na celu intronizację w Polsce Chrystusa Króla. W przeszłości był przez przekonany epoka redaktorem naczelnym „Naszego Dziennika”.

Lega artis aplikacja

Całość możesz przeczytać tutaj: Zmarła zastępca Prokuratora Krajowego Agata Gałuszka-Górska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

austriackie-ministerstwo-obrony-dopuszcza-czesciowe-odlaczenie-elektrycznosci-w-ue

Austriackie ministerstwo obrony dopuszcza częściowe odłączenie elektryczności w UE

od-poniedzialku-koniec-z-kupowaniem-paliwa-w-polsce-na-dotychczasowych-zasadach!-stacje-paliw-beda-mialy-nowy-system

Od poniedziałku koniec z kupowaniem paliwa w Polsce na dotychczasowych zasadach! Stacje paliw będą miały nowy system