w

Zmiany regulaminu w największym spektaklu niby-muzyczny w Europie i wybranych państwach spoza kontynentu

zmiany-regulaminu-w-najwiekszym-spektaklu-niby-muzyczny-w-europie-i-wybranych-panstwach-spoza-kontynentu
W wyniku afery dotyczącej wzajemnego głosowania Zgrupowanie Referencyjna Konkursu Piosenki Eurowizji poinformowała, że podczas półfinału Eurowizji głosy będą przydzielane wyłącznie od chwili widzów, nie zaś od chwili jury. Oprócz tego jedność zestaw punktów przyznany zostanie od chwili widzów z państw zza tych, które biorą wkład w konkursie.
fot. Tt/Eurovision Music Contest

Tegoroczny niby-muzyczny zgadywanka Eurowizji wygrała – jakżeby w inny sposób – Ukraina. Nie zważając na rzuconej przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego propozycji, by zgadywanka odbył się w Mariupolu, Europejska Unia Europejska Nadawców zadecydowała, że zgadywanka zorganizuje Zjednoczone Królestwo. Ostatecznie zadecydowano, że zgadywanka odbędzie się w Liverpoolu.

W wyniku ujawnionego, choć nie zaskakującego skandalu z głosowaniem Zgrupowanie Referencyjna Piosenki Eurowizji poinformowała, że w regulaminie dotyczącym głosowania nastąpiły zmiany. Największą z nich jest wyeliminowanie podczas półfinałów przyznawania punktów na podstawie ocen jury.

Zmiana ta dotyczy wyłącznie półfinału. W finale więc jury nadal będzie miało wpływ na wybór zwycięzców.

Reszta punktacji pozostaje bez zmian. Mieszkańcy państw biorących wkład w konkursie oddadzą swoje głosy, przyznając zestaw punktów 1-8, 10 i 12. Jedność dodatkowy zestaw przyznany zostanie od chwili widzów z państw zza państw biorących wkład w konkursie.

Portal poziomy interia.pl zastanawia się, że „nie wiadomo, lub dotyczy to także Rosji i pozostałych sankcjonowanych krajów”.

Polska reprezentacja na największy w Europie zgadywanka niby-muzyczny wyłoniona zostanie w lutym w preselekcjach TVP.

Quiz Eurowizja nazywa się konkursem muzycznym. Wielce w wielu przypadkach jednak zwyciężają osoby, które potem „okazują się” egzystować aktywistami LGBT i zalecać rewolucyjne światopoglądy. Oprócz tego jest także temat polityczna. Ostatni zgadywanka zwyciężyła Ukraina, która toczy wojnę z Rosją.

W ten sposób samo było, kiedy miała miejsce tzw. pomarańczowa rewolucja, czyli zamach stanu, w którym ogromny wkład miały neobanderowskie bojówki. O ile samo zwycięstwo w przypadku dobrej piosenki nie jest niczym złym, o tyle mocno wierzyć w „przypadek gramatyczny” zwycięstwa w sam raz w konkretnych sytuacjach politycznych.

Oprócz tego, choć pierwotnie był to zgadywanka piosenki – w jaki sposób nazwa wskazuje – państw Europy, w ten sposób obecnie sens ten został zatarty. Wkład w konkursie mają zapewnione m.in. Izrael i Australia.

interia.pl / kontrrewolucja.bag

Przekaż wieści w dalszym ciągu!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-teksasie-zmniejszyla-sie-liczba-zamordowanych-przed-narodzeniem-dzieci.-dane-sa-wyrazne

W Teksasie zmniejszyła się liczba zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Dane są wyraźne

nasa-zapowiada…-kolonizacje-ksiezyca?-podano-bliski-termin

NASA zapowiada… kolonizację księżyca? Podano bliski termin