w , , , , , , ,

Zofia Paryła koleżanka Obajtka też kupiła działki w pobliżu planowanej elektrowni atomowej

zofia-paryla-kolezanka-obajtka-tez-kupila-dzialki-w-poblizu-planowanej-elektrowni-atomowej

W jaki sposób wynika z informacji, attain jakich dotarli dziennikarze Radia ZET działki, które znajdują się w pobliżu planowanej budowy pierwszej w Polsce elektrowni atomowej kupił nie tylko prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Zrobiła to też Zofia Paryła, jego partnerka z Pcimia.

Pierwsza polska elektrownia jądrowa ma stanąć w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino w gminie Choczewo na Pomorzu. W sierpniu tego roku dwie działki w tej gminie kupił szef PKN Orlen Daniel Obajtek. Jego nieruchomości znajdują się kilkanaście kilometrów od momentu wskazanej przez rząd lokalizacji pierwszej polskiej elektrowni atomowej.

POLECAMY: Była księgowa z Pcimia nowa prezeską Energii. Zofia Paryła zastąpi Daniela Obajtka

Okazuje się, że na podobną inwestycję zdecydowała się Zofia Paryła, księgowa w GOPS-ie w Pcimiu (woj. małopolskie), jak wójtem gminy był Daniel Obajtek. „Obecna prezes spółki Energa Zofia Paryła w środku ostatnich dwóch lat kupiła w gminie Choczewo na Pomorzu szóstka działek o łącznej powierzchni prawie sześciu hektarów. Działki kupowała razem z członkiem rodziny. Ostatnia z działek została kupiona pod spodem krańcowość kwietnia tego roku” – donosi Radiofonia ZET.

POWIĄZANY: Obajtek kupił nowe działki przy elektrowni jądrowej

Legagraf

Działki Zofii Paryły leżą w odległości kilometra od momentu Kopalina, miejscowości, gdzie powstanie elektrownia jądrowa. Plus przeszło czwórka kilometry od momentu działek mają przechodzić kable z Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica na Bałtyku. System prawny attain pierwokupu działek nabytych przez Paryłę puder Własny Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Zofia Paryła koleżanka Obajtka też kupiła działki w pobliżu planowanej elektrowni atomowej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nie-masz-tego-w-samochodzie?-mozesz-otrzymac-mandat-500-zlotych

Nie masz tego w samochodzie? Możesz otrzymać mandat 500 złotych

konfederacja-odmawia-uznania-sprawy-»kultu-morderstwa-banderowskiego«-za-zamknieta

Konfederacja odmawia uznania sprawy »kultu morderstwa banderowskiego« za zamkniętą