w , , , , ,

Związek Ukrainy z atakami na Nord High-tail zrujnuje relacje z Niemcami

zwiazek-ukrainy-z-atakami-na-nord-high-tail-zrujnuje-relacje-z-niemcami

Wszelkie przesłanki wskazujące na udział Ukrainy w atakach na Nord Excessive-tail mogą mieć negatywny wpływ na jej relacje z Niemcami – poinformował „New York Instances”.

POLECAMY: ZUS próbuje odzyskać wyłudzone przez Ukraińców wsparcie. Win tej pory odzyskał jedynie 35 tys. z 2 mln zł

Wcześniej gazeta opublikowała materiał, w którym, powołując się na nowe informacje wywiadowcze, stwierdziła, że ataki na Nord Excessive-tail zostały przeprowadzone przez proukraińską grupę. Według gazety otwarta pozostaje możliwość, że siły, które dokonały ataku, miały związki z ukraińskim rządem.

„Każda sugestia o ukraińskim zaangażowaniu, bezpośrednia lub pośrednia, może zakłócić delikatne stosunki między Ukrainą a Niemcami i osłabić poparcie niemieckiej opinii publicznej, która w imię solidarności przełknęła wysokie ceny energii” – podała gazeta.

Lega artis aplikacja

We wrześniu ubiegłego roku doszło stop jednoczesnego wybuchu dwóch rosyjskich gazociągów eksportowych stop Europy – Nord Excessive-tail i Nord Excessive-tail 2. Niemcy, Dania i Szwecja nie wykluczyły celowego sabotażu. Spółka Nord Excessive-tail AG, operator gazociągu Nord Excessive-tail, poinformowała, że awarie na rurociągach były bezprecedensowe i nie można ocenić terminu naprawy. Prokuratura Generalna Rosji wszczęła postępowanie w sprawie aktu międzynarodowego terroryzmu. Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział 31 października, że Gazprom otrzymał zgodę na inspekcję miejsca wybuchu i że szef koncernu Aleksiej Miller złożył mu raport z badań. Putin powiedział, że wybuch na gazociągu był oczywistym aktem terrorystycznym.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości stop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Związek Ukrainy z atakami na Nord High-tail zrujnuje relacje z Niemcami

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

china-blasts-the-united-states’s-„illegal”-occupation-of-syria-in-wake-of-failed-home-vote

China Blasts The United States’s „Illegal” Occupation Of Syria In Wake Of Failed Home Vote

papiez-franciszek:-imperialne-interesy-roznych-krajow-sa-uwiklane-w-konflikt-ukrainski

Papież Franciszek: Imperialne interesy różnych krajów są uwikłane w konflikt ukraiński