Kontakt

LA MEDIA to dynamicznie rozwijająca się grupa medialna, powstała z inicjatywy doświadczonych dziennikarzy. Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości treści z różnych dziedzin życia, które interesują i inspirują naszych czytelników.

Rozszerzając nasze portfolio, stworzyliśmy dwa nowe niezależne serwisy, aby sprostać oczekiwaniom naszej różnorodnej publiczności. Pierwszy z nich, Newsnadzis.pl, jest miejscem, gdzie omawiamy najnowsze informację z kraju, biznesu, świadczeń i aktualności zza granicy.

Na naszym drugim serwisie Plotkosfera.pl znajdziemy najświeższe informacje dotyczące gwiazd, plotek ze świata filmu, muzyki, telewizji oraz innych obszarów showbiznesu. Nasz zespół redakcyjny dba o to, aby dostarczyć Ci aktualne i interesujące treści z życia znanych osobistości, nowości kinowych, nowych utworów muzycznych i wiele więcej.

Nasz zespół redakcyjny nieustannie się rozwija, gromadząc ekspertów z różnych dziedzin, którzy łączą wiedzę z pasją do pisania i tworzenia multimedialnych treści. Dzięki temu możemy zapewnić naszym czytelnikom kompleksowe i rzetelne informacje na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją i dzielenia się swoimi opiniami oraz sugestiami dotyczącymi naszych serwisów. Jesteśmy tu, aby dostarczać Wam treści, które Was interesują i inspirują.

Kontakt do redakcji:
LA MEDIA
kontakt@newsnadzis.pl

Exit mobile version